Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Zásady pro půjčky, na co si dát pozor

25.9.2015

V oblasti půjček se můžeme setkat s některými riziky a nebezpečími, na která bychom si měli dát pozor a snažit se jim vyhnout. Abychom minimalizovali nebezpečí, že se dostaneme při uzavirání nebo splácení půjčky do nějaké "šlamastyky", je vhodné dodržovat základní pravidla. Některá z nich uvádíme na této stránce.

• Důkladně zvažte, zda je půjčka opravdu řešením Vašich finančních problémů. Nedostanete se s uzavřením nové půjčky do ještě větších finančních problémů? Nebylo by lepší řešit Vaši situaci jiným způsobem?

• Dávejte přednost bankovním půjčkám nebo půčkám od ověřených a známých nebankovních společností. Určitě se vyhněte půjčkám od lichvářů a tzv. soukromých investorů.
• Neplaťte žádné poplatky předem. Zejména nevolejte na čísla začínající 0900 ani neposílejte předražené SMS. Výjimkou z tohoto pravidla je registrační poplatek u tzv. SMS půjček - tedy zaslání 1 Kč pro ověření funkčnosti účtu nebo poslání registrační SMS za cenu kolem 3 korun.

• Nevrhejte se hned do první půjčky, na kterou narazíte. Vyberte si více půjček z oblasti, která Vám vyhovuje, v klidu porovnejte jejich parametry a vyberte si tu nejvýhodnější.

• Srovnávejte nejen úrokovou sazbu, ale hlavně hodnotu RPSN - tzv. Roční procentní sazbu nákladů. Ta by měla být uvedena u každé půjčky. Čím vyšší RPSN, tím je pro Vás půjčka méně výhodná.

• Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce a obchodní podmínky věřitelské společnosti. A to i u půjček, u kterých není vyžadován fyzický podpis "papírové" smlouvy (například u online půjčkek do výplaty).


Související texty:

Financování bydlení: nájem vs. vlastnictví nemovitosti
Jaké jsou nejčastější mýty kolem vdovských důchodů?
Půjčky "bez registru" hledají i bonitní klienti
SMS půjčka: dostane ji opravdu každý?
Kreditní karta od ZUNO
Fastfin půjčka
Jak ušetřit za benzín
SMS půjčka ihned úplně každému
Půjčka 40000 akce ihned
"Onlain" půjčky od soukromníků
Půjčka bez doložení příjmů ihned
Půjčka do výplaty na účet
Půjčka do výplaty 3000
Půjčka před výplatou na účet
Půjčka do 5000 Kč okamžitě pro všechny
SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu
Jak vytvořit finanční rezervu?Doporučujeme:

Půjček v kategorii malé půjčky do výplaty je na našem trhu celá řada. Liší se svými parametry - maximální výší půjčky, dobou splatnosti, výší poplatků apod. Na finančním trhu můžeme najít také půjčky bez nutnosti posílat registrační poplatek 1 Kč a také společnosti, které první půjčku poskytují zcela zdarma. Přehled a porovnání půjček můžete najít na stránce Univerzální-Půjčka.cz


© 2024 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.