Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty

Obecně o půjčce bez doložení příjmu

10.8.2015

V dnešní době se člověk neobejde bez finanční hotovosti, kterou musí mít vždycky po ruce. Jenže častokrát se jedinec musí potýkat s nedostatkem financí. Mohou za to nízké platy či špatné hospodaření s penězi, často je to kombinace obojího. A tak mnoho lidí přežívá od výplaty k výplatě.

Mnoho rodin nemá možnost si ani během pár měsíců našetřit na nové vybavení kuchyně, obývacího či dětského pokoje. Natož si uspořit finanční hotovost na koupi ojetého auta. V takové situaci mohou pomoct půjčky bez doložení příjmů. Tyto úvěry sice vyžadují alespoň minimální příjem, není ale nutné o něj žádat s papírovým potvrzením o výši mzdy. Stačí jen výpis z účtu za pár posledních měsíců. V rozmanitých variantách tento produkt nabízí řada nebankovních, ale i bankovních společnosti.
Půjčka dosažitelná pro leckterého žadatele

Půjčka bez doložení příjmu se vztahuje spíše na menší nebo středně velký peněžní obnos, který lze získat bez složitého papírování a detailního prověřování současných rodinných financí. Nebankovní společnosti pak tuto půjčku poskytnou i jedincům, kteří neuspěli u bank. Úvěr bez papírů se může hodit jak zaměstnancům, tak ženám na mateřské dovolené, důchodcům, studentům nebo osobám, které již nějaký menší úvěr splácejí. Tento typ půjčky je oblíbený zejména u zaměstnanců, kteří nechtějí, aby jejich zaměstnavatel věděl, že si berou úvěr.

Bezúčelová půjčka

Půjčka bez prokazování příjmu se řadí do kategorie bezúčelových půjček. Lze o ni požádat na pobočce nebankovní společnosti, vyřídit se dá ale také telefonicky či online přes internet. Při žádosti a předání peněz je pak nutné doložit průkaz totožnosti. Žadatel nemusí poskytovatele informovat, na co půjčku použije, může ji využít dle svého uvážení na cokoliv.© 2024 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.