Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka do 5000 pro každého

27.4.2015

Jak již z názvu této půjčky vypovídá, jedná se o půjčku, která je určena téměř pro každého. Je možné si půjčit maximálně 5000 korun. První půjčka bývá zpravidla zdarma. O takovéto půjčky do 5000 Kč pro všechny mohou žádat i lidé se zápisem v registru dlužníků. Není nutné ani dokazovat příjem.

Plusy a minusy

Ačkoliv se tyto půjčky tváří velmi přívětivě a na první pohled se zdá, že půjčka 5000 Kč může být velmi nízká a snadno splatitelná, je nutné dávat si pozor na zdánlivě banální skutečnosti.
První půjčka je zpravidla zdarma. Další pak podléhají vysoké úrokové sazbě, která nezřídka kdy překračuje 10 %. Sice takové půjčky vypadají mírumilovně, nemusí tomu tak vždy být.

V případě, že nesplatíte včas, vystavujete se velkému riziku, které může skončit exekučním řízením. V případě neuhrazení takové pohledávky, totiž naskakují vysoké poplatky z prodlení splacení půjčky a může se tak velmi snadno stát, že se octnete v ještě složitější situaci, než v níž jste byli před pořízením takové půjčky.

Jak půjčku získat?

Pro získání takovéto půjčky není třeba konat nikterak složité kroky. Stačí totiž vyplnit online formulář, kde zapíšete základní osobní údaje. Ihned poté dojde k odeslání žádosti ke schválení. To většinou proběhne bleskově a peníze vám ihned putují na účet. Jedinou brzdou pak je banka, která si vyhrazuje právo na dva pracovní dny pro převod peněz.

K čerpání tohoto drobného úvěru není třeba udávat příjem. Můžete též být zapsáni v registru dlužníků. Vždy ale zvažte, zda jste schopni půjčku včas splatit. V opačném případě by mohly přijít problémy, které byste sami dost možná nečekali.© 2024 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.