Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá Fastfin půjčka

15.6.2015

Zbývá vám ještě pár dní do výplaty, ale v rodinném rozpočtu chybí peníze? Stát se to může každému, pokud nejsou větší finanční rezervy a vyskytnou se nečekané výdaje nebo nepříznivé okolnosti. V takové situaci může pomoci rychlá Fastfin půjčka. Tato nebankovní půjčka patří mezi krátkodobé neboli SMS půjčky a zažádat o ni je velmi jednoduché. Poskytne pár tisíc korun, se kterými nepříznivé období snáze překlenete.

První půjčení zcela bez poplatků

Fastfin půjčka je výhodná nejen pro stálé klienty, ale i pro nové žadatele. První půjčku totiž můžete mít jako noví klienti zcela zdarma. Půjčte si 1000 až 5000 Kč a nezaplaťte ani korunu na poplatcích. Stálí klienti mají rovněž výhody. Těm může být poskytnuta částka ve výši 12 000 Kč a navíc jsou jejich žádosti přednostně vyřizovány. Doba splatnosti je pro všechny klienty stejná, a to 7 až 28 dní. Lze dokonce zažádat o prodloužení až o dalších 28 dní, a to při první žádosti rovněž bez jakéhokoliv poplatku!
Jak postupovat při podání žádosti?

Chcete-li zažádat o Fastfin půjčku, nejprve se zaregistrujte přes internet a zašlete symbolický ověřovací poplatek 1 Kč ze svého účtu. Poté zažádejte o vybranou půjčku a po jejím schválení vám budou peníze obratem převedeny na účet. Půjčka v hotovosti není v tomto případě možná. Výsledek vaší žádosti se dozvíte SMS zprávou do 60 minut. Ve většině případů nebývá se schválením žádosti problém. Druhou a další půjčku už můžete vyřídit nejen online, ale i prostřednictvím SMS zprávy. Proto patří Fastfin půjčka do skupiny produktů, kterým se také říká SMS půjčka.© 2021 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.