Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka bez nutnosti zasílat 1 kč a bez dokládání příjmu

28.6.2015

SMS půjčka obecně

SMS půjčka je rychlé a bezstarostné získání peněz. Dá se říci, že se jedná o takzvanou půjčku do výplaty. Neposkytuje žádný velký finanční obnos, ale pokud vám chybí třeba něco málo na nájem nebo pár tisíc na dárky, tato půjčka je to pravé pro vás. Na internetu se vyskytuje hned několik poskytovatelů SMS půjček. Výše poskytovaných částek se pohybují od 100 Kč do 10 000 Kč.

Registrační poplatek 1Kč

U některých SMS půjček se můžete setkat s žádostí zaslat zkušební 1Kč na účet poskytovatele, aby si vás ověřili. Většina poskytovatelů tento poplatek nevyžaduje, a proto radíme, abyste si půjčku pořídili spíše u nich. Zkušební poplatek je zbytečný, jde o půjčku nebankovní, nemělo by se tedy vyžadovat prověření žadatele a také to proces půjčení peněz značně prodlouží. Stejně tak by po vás u SMS půjčky nemělo být vyžadováno dokládání vašich měsíčních nebo ročních příjmů. Takovéto SMS půjčky bez 1 Kč a bez prokazování příjmů jsou na nebankovním trhu dnes běžně dostupné.
Jak se registračnímu poplatku vyhnout

Důležité je si pozorně prostudovat podmínky půjčky, které leccos napoví. Na internetových stránkách poskytovatele vždy musí být uvedeno, jaké poplatky budete platit, včetně poplatku registračního v podobě jedné koruny. Pokud zabrouzdáte na internetu, najdete hned několik poskytovatelů SMS půjček bez jedné koruny. V dnešní době už hodně poskytovatelů od registračního poplatku ustoupilo. Například u společnosti CreditON.cz se nemusíte tohoto poplatku obávat a proces získání peněz bude rychlejší. CreditON.cz nevyžaduje ani doložení příjmů, takže se nemusíte bát, že půjčka díky tomuhle bodu ztroskotá. Půjčit si u nich můžete až 4000 Kč. Půjčkomat.cz. nabízí pomocí SMS půjčky bez 1 Kč možnost získat 500 Kč až 10 000 Kč.© 2024 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.