Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

ZUNO kreditní karta

Pozor: ZUNO Bank ukončila svoji činnost v ČR, z toho důvodu je níže uvedený text již neaktuální. Na aktualizaci pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Aktualizováno 3-5-2024

Líbilo by se vám mít u sebe neustále dostatek financí na věci, které se vám zalíbí, a na placení v obchodech? Určitě už se vám to také stalo, hotovost jste po ruce neměli, a na účtu dostatek peněz také ne. Nebo vám v obchodě neprošla platba a nákup jste tam museli nechat. Jsou to situace nepříjemné, ale lze se jim vyhnout. Řešením může být kreditní karta, ale ne jen tak ledajaká. ZUNO kreditní karta eliminuje určité nevýhody, které s sebou kreditky přináší, a přináší řadu výhod.

Výhody kreditky od ZUNO

Peníze máte k dispozici k zapůjčení se ZUNO kreditní kartou úplně zadarmo. Jak to? Bezúročné období je až 55 dní a když peníze vrátíte včas, neplatíte nic navíc. Půjčená částka se vrací v následujícím měsíci, v 10. nebo 25. dni. Karta je zbavená poplatku za její vedení i vydání, to je také velmi sympatické.
Jak kartu správně používat?

Kartu mějte v peněžence pro případ potřeby, splňuje nároky na bezpečnost, je embosovaná, s čipem a můžete s ní bezkontaktně platit u obchodníků. Do 500 Kč se ani nemusí zadávat PIN, transakce uskutečněné za sebou mají stanoven limit 1500 Kč. I tato kreditka se musí umět správně používat. Čerpejte úvěr jen tehdy, když víte, že peníze v bezúročném období zvládnete uhradit, abyste pak neplatili zbytečně vysoké úroky. Pozor na výběry z bankomatu, můžete je provádět, ale jsou zpoplatněny částkou 48 Kč.

Jaký je úvěrový limit?

Úvěrový limit se odvíjí od měsíčních příjmů, začíná na 6 250 Kč a končí na 175 000 Kč. ZUNO kreditní karta je určena fyzickým osobám od 18 let, které mají čistý měsíční příjem minimálně 6 250 Kč a další podmínkou je založený účet u ZUNO bank.

Jak kreditku získat?

Zaujala vás ZUNO kreditní karta a rádi byste ji využívali? Její získání je možno online, banka ZUNO je totiž známá tím, že se o vše žádá přes internet banking, a to platí i o této kreditní kartě. Zákonitě si musíte nejdříve u ZUNO otevřít účet, mít na něm minimálně 1 Kč, a poté vyplnit online žádost.

Praktická aplikace ZUNO KREDITKA

K ZUNO kreditní kartě si můžete stáhnout do telefonu aplikaci ZUNO KREDITKA, díky které budete mít neustále o všem přehled, můžete kdykoliv zkontrolovat zůstatek, vidět provedené platby, výběry z bankomatu nebo si přenastavit limity.© 2024 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.