Malé půjčky do výplaty na účet
Půjčky do výplaty
Upozornění: Údaje pro články byly sbírány v minulosti. Věnujte proto, prosíme, pozornost datu publikování. Je možné, že informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Obecně o půjčce bez doložení příjmu

10.8.2015

V dnešní době se člověk neobejde bez finanční hotovosti, kterou musí mít vždycky po ruce. Jenže častokrát se jedinec musí potýkat s nedostatkem financí. Mohou zato nízké platy. V rámci těchto podprůměrných platů si člověk moc vyskakovat nemůže. Z nich se dá jenom přežívat od výplaty k výplatě.

Například rodina nemá možnost si našetřit během pár měsíců ani na nové vybavení do kuchyně, obývacího či dětského pokoje. Natož si uspořit finanční hotovost na koupi ojetého auta. V takové situaci jsou tu k dispozici půjčky bez doložení příjmů. V rozmanitých variantách ji nabízejí skoro všechny finanční společnosti. Půjčka bez doložení příjmu se týká tradiční formy, která je uzavřena ve své podstatě na základě klasické smlouvy o půjčce.

Půjčka dosažitelná pro leckterého žadatele

Půjčka bez doložení příjmu se vztahuje na menší anebo větší peněžní obnos, který lze získat bez složitého prověřování současných rodinných financí. Zažádat o tuto půjčku mohou i jedinci, kteří neuspěli u bank. Půjčka bez doložení příjmů se shodí jak ženám na mateřské dovolené a nezaměstnaným, tak i důchodcům, studentům a jiným osobám mající nějakou tu půjčku nebo úvěr. Po tomto produktu sáhnou hlavně klienti, kteří preferují určitou finanční anonymitu.

Bezúčelová půjčka

Půjčka bez doložení příjmu se řadí do kategorie bezúčelové půjčky. O půjčku bez doložení příjmu lze požádat na pobočce nebankovní společnosti. Vyřídit se dá také telefonicky či přes internet. Při předání peněz, je nutné doložit průkaz totožnosti. Žadatel nemusí poskytovatele informovat, na co půjčku použije. Ve skutečnosti ji může využít dle svého uvážení na cokoliv.© 2015 Malé-Půjčky-do-Výplaty.cz - Všechna práva vyhrazena. Informace na webu pochází z různých dalších zdrojů. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává úvěry.